Your cart is empty!
View Cart Checkout
Cart subtotal:  0.00

Gizlilik Sözleşmesi
Bu beyan timaspublishing.com/store (Timaş Basım Tic. Ve San. A.Ş.)’nin gizlilik politikasını içerir. timaspublishing.com/store web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

timaspublishing.com/store, çeşitli hizmetler verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, adres, e-posta vb…) talep etmektedir. timaspublishing.com/store server’ların da toplanan bu bilgiler, kampanya çalışmaları, özel promosyonlar, abonelikler vb. şekillerde kullanılmaktadır.

timaspublishing.com/store, üyelik formlarından topladığı bilgileri, belirtilen amaçlar doğrultusunda 3. Parti firmalarla paylaşma hakkını saklı tutmakla birlikte bu bilgileri ticari maksatlı olarak kullanmayacaktır.

timaspublishing.com/store, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihleriyle ilgili kayıtlar tutmakta ve yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, çeşitli şekillerde kullanılabilmekte ve 3. Parti firmalarla paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başka kullanıcının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde timaspublishing.com/store veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin timaspublishing.com/store ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Sistemle ilgili sorunların tespiti ve söz konusu sorunların en hızlı şekilde giderilebilmesi için, timaspublishing.com/store, gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Sitemizdeki kayıt formları, sipariş formları vb. formlar, irtibat bilgileriniz (adınız, soyadınız, email adresiniz, telefon numaralarınız ve posta adresiniz), çeşitli başka kişisel bilgiler ve kredi kartı bilgilerinizi talep etmektedir. Yukarıda bahsedilen Kişisel Bilgilerinizi, siparişlerinizi almak, ürün ve hizmetlerimizi sunmak, ödemelerinizi gerçekleştirmek, siparişleriniz, ürünler ve hizmetler hakkında pazarlama amacıyla sizinle irtibata geçmek, bilgilerinizi güncellemek ve üyeliğinizi yönetmek ve sürdürmek, ilginizi çekebilecek ürün ve hizmetleri önermek ve 3. şahısların teknik, lojistik ve benzeri diğer işlevlerini bizim adımıza yerine getirmelerini sağlamak amacıyla kullanılmaktadır.

timaspublishing.com/store üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük, haftalık ya da farklı periyotlarla bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz ürünler, haberler, tanıtımlar, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir.

Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.

Translate »